A közbeszerzési értesítőben megjelent a felhívás!

Megjelent: 2024. április 24. Szerda, 07:01

cats0703

Bereczk Balázs alpolgármester úr kora reggeli Facebook posztjában adott hírt arról az örvendetes hírről, hogy a közbeszerzési értesítőben megjelent a felhívás a „KÖZÖSSÉGI-, ZÖLD és KÖZLEKEDÉSI INFRASTRUKTÚRA FEJLESZTÉS” projekt megvalósítására.

Azt már tudtuk, hogy milyen lesz a Múzeum köz, Papagáj lakótelep, Park utcai sétány, hiszen a terveket tavaly már bemutattuk.

Most már azt is tudjuk, hogy mikor. A közbeszerzési értesítőben megjelent a felhívás, május 14-ig várjuk a vállalkozók jelentkezését! (a felhívás itt elérhető)

A több 100 millió Ft-ból az alábbi fejlesztéseket valósítjuk meg:

- új burkolatot kap a Múzeum köz valamennyi útja, (eltávolítjuk a tuja sort is)
- új összekötő utat építünk a Művelődési Ház és a Mizo között, megkönnyítve a közlekedést
-több mint 100 jó minőségű parkolót építünk a Művelődési Ház, OTP mögötti területen és a Posta köz 4-nél
-térkő burkolattal elkészül a Park sétány a Szegedi utcáig, majd aszfalttal kerül megújításra a Sport Házig és a Bernáth Galériáig
- a Papagáj lakótelep házai között bővítjük a sétányok útvonalát,
- fákat, cserjéket ültetünk a Kátyú árok mellé
- a Múzeum közben új pihenő parkot hozunk létre
Mindezt a Rákóczi utca felújításához hasonló stílusban, egységes városképet létrehozva!