Ingyenes nyári programsorozat gyerekeknek

Írta: Marcali Város Önkormányzata
Megjelent: 2018. július 10. Kedd, 13:26

20180703 2 10

Marcali Város Önkormányzata és a Marcali Szociális Szolgáltató Központ az EFOP 3.9.2-16-2017-00014 pályázat keretében ingyenes tematikus nyári programsorozatot szervez 7-14 éves korig, 2018. július 2. és augusztus 17. között (7 héten keresztül) hétfőtől péntekig, 8-16 óra között teljes ellátással.

A programsorozat célja a gyerekek személyiség és kompetenciafejlesztése mellett a közösségépítés, a szabadidő hasznos eltöltése, valamint önfeledt szórakozás és játék volt. A célok megvalósulását játékos feladatok, vetélkedők segítették.

Az első héten 30 gyermek élvezte a változatos programokat. A játékos foglalkozások, intézménylátogatások során megismerték a tanulók a városban rejlő lehetőségeket. A kötetlen beszélgetések és érdekes programok biztosították a kellemes kikapcsolódást a gyermekek számára. A felhőtlen jókedvhez a strandolás, fagyizás filmnézés is hozzájárult.

A tematikus nyári programokra korlátozott számban még vannak férőhelyek. Érdeklődni, illetve jelentkezni a Marcali Városi Önkormányzat EFOP irodájában lehet (38. számú iroda) vagy a 85/501-035 telefonszámon.