VÁROSUNK

 IMG 20211104 154612 lead

Ha megnézik a címlapképet egy tulajdonképen rendezett városszéli földutat látnak. Az un. „Pálinkaközi” út a Kiss János altábornagy utat és „Szeles csapás” utat köti össze városunk déli részén az elkerülő út mellett.

 

 

Olvasónk kutyasétáltatás közben látta meg azt a szövetkonténert, amit eléggé el nem ítélhető módon elhagytak külterületünkön. A veszélyes hulladéknak minősülő hullámpala törmelékkel teli többszáz kilogrammos tárolót szándékosan hagyta el fuvarosa. Rákészült mert vitt magával megfelelő kötelet, hogy a platójáról leránthassa a szövetkonténert.

 

De olvasónk sajnos talált háztartási hulladékot, és ipari (?) iszapot is az árokba ürítve… ☹ Felfoghatatlan számomra, hogy időt, energiát nem sajnálva ilyen elhagyatott helyekre szállítják a szemetjüket emberek károsítva az egyetlen Földünket…

 

A galériához kattintson a képre!

 

 

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.