VÁROSUNK

DSC 7410

Jubileumi konferenciát tartott a Pedagógiai Szakszolgálat fennállásuk 40.éve alkalmából. Az ünnepi hangulatot a "Fény gyermekei" és az azt követő köszöntők: Dr Gergőné Babina Jusztina az intézmény igazgatója, mint házigazda, Dr Sütő László városunk polgármestere, Kalózné Pápai Ágnes a Kaposvári Tankerület szakmai vezetője, Szigeti Mónika az SMPSZ Főigazgató asszonya, valamint Voitsné Dörnyei Margit Somogyfajszi Óvoda Vezetőjének üzenete alapozta meg.

 

 

Az alapítók és a legrégebbi munkatársak köszöntése sem maradt el. A szeretet teljes és meghitt pillanatokat a szakmai rész követett, amely: A mese szerepe a gyermek személyiség fejlődésében címmel zajlott. Előadók: Szentkuti Márta mesemondó terapeuta, Kissné Gaál Zsuzsanna meseterapeuta, Szalay Miklós tanácsadó szakpszichológus, valamint Gadányiné Lutor Mónika logopédus.

 

A konferencián került sor a mese témakörben meghirdetett rajzpályázat eredményhirdetésére, ahol is 4 óvodás és 4 alsó tagozatos kisgyermek személyesen vehette át jutalmát!

 

A konferencia zárásaként került sor az intézményünk udvarán felújított játszótér és a járda átadására is ! Ezen létesítmény létrejöttét az összefogás jellemezte! A 40 évfordulóra kapott ajándék, amely lehetővé teszi, hogy az intézménybe jövő gyermekek jól érezzék magukat, esztétikus , szép és biztonságos környezet fogadja őket.

 

Köszönjük támogatóinknak: Kaposvári Tankerület, Somogy Megyei Közgyűlés elnöke, Marcali Város Önkormányzata, GAMESZ, Gadányi Albert Táska polgármestere, a Tesco, Marcali és Környéke Hagyományőrző Ipartestülete, Lupus Kft, Ruzsa Kft, Laki István egyéni vállalkozó,Mol kút.

 

Ezen konferencia :" Együtt-működik" Gyógypedagógiai és szakszolgálati intézmények esélyteremtő szerepe születéstől a munkába állásig című EFOP-3.1.6-16-2017-00015 azonosító számú projekt keretében megrendezésre kerülő program .

 

Dr Gergőné Babina Jusztina
SMPSZ Marcali Tagintézmény Igazgatónője

 

A galériához kattintson a képre!

 

 

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.