VÁROSUNK

cats

A Siófoki SZC Krúdy Gyula Technikum és Gimnázium a 2021/22-es tanévben ismét megrendezte névadója tiszteletére a hagyományos Krúdy-napokat, melynek különlegessége, hogy az iskola fennállásának 65. évfordulóját ünnepeli.

 

 

2021. október 20-án a marcali Hikman Béla Szakképző Iskola is részt vett a 29. Krúdy-napok rendezvényen, a kereskedelmi-logisztikai-pénzügyi szakmai versenyen, valamint a kispályás foci bajnokságon.

 

A kereskedelmi versenyen előzetes feladatunk volt, egy beadandó pályamű elkészítése – infláció témakörben, azaz egy társasjáték, vagy egy kártyajáték készítése. A technika szabadon választott volt, számított az egyediség és a kreativitás. Iskolánk csapatának a játék alapötletét a „gazdálkodj okosan” adta. Papíralapon dolgoztunk, kézi technikával – szinte mindent manuálisan valósítottunk meg. A játék alaptábláját színes technikával készítettük, míg a bábuk életre hívásában az iskola lézervágója volt a segítségünkre.

 

A verseny során számos logikai, kreatív, ügyességi feladatban bizonyíthatta csapatunk a tudását és a rátermettségét, illetve számított a társasjátékban megjelenő kreativitás, ötletesség.
Nevünket a szervező iskola adta, így lettünk SKÁLA csapat.

 

A versenyen végzős eladó diákjaink vettek részt:

 

Horváth Dorina
Németh Zsófia
Sinka Brigitta
Felkészítő tanár: Hörnyéki Réka

 

Csapatunk a verseny végén bronz fokozatú elismerésben részesült.

 

A labdarúgók a Siófoki SZC öt intézménye részvételével megszervezett focibajnokságon vettek részt. Színvonalas mérkőzéseken, végig nagyszerű játékot produkáltak a fiúk. A balatonboglári Mathiász iskolát legyőztük, a többi meccsen minimális különbséggel maradtunk alul. Csapatunk így végül a negyedik helyen végzett.

 

Felkészítő tanár: Sziva-Balogh Piroska

Gratulálunk a versenyzőknek!

 

A galériához kattintson a képre!

 

 

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.