VÁROSUNK

capture 20211015 120812 lead

Az elmúlt időszak számos közös élménytől, programtól fosztotta meg diákjainkat. Iskolánk diákönkormányzata egy régi hagyományt felelevenítve, kicsit a mai kornak megfelelően aktualizálva Tökfesztivált szervez tanulóink részére.

 

 

Az elképzeléshez intézményünk szülői munkaközössége is csatlakozott, így színesítve a programkínálatot. A fesztivál töklámpások faragásával veszi kezdetét, melyet 2021. október 18-ig lehet eljuttatni, hogy az iskola előtti kültéren október 21-éig kiállíthassuk. (Minden beküldött alkotás díjazásban részesül.)

 capture 20211015 120812

Október 21-én délután kezdetét veszi a TÖKFESZTIVÁL, melyen az osztályok „tök jó” tökpartit szerveznek, majd 16:00-tól a kézilabdapályán, akár jelmezbe öltözve, gyülekezünk lámpásokkal a kezünkben. A gyülekező ideje alatt az SZM standjánál zsíros kenyér és tea, valamint zsákbamacska vásárlására lesz lehetőség. Kb. 16:30-16:45 tájban indulnánk szülőkkel, testvérekkel, tanulókkal, pedagógusokkal a töklámpás felvonulásra. A menet útvonala a Mikszáth utcán Opel felé, Berzsenyi utcán a Csomós G. utcáig, majd a Hársfa utcán az iskoláig tart végig a járdákon közlekedve. Kérjük az érintett útvonalon közlekedők, az útvonal közelében lakók türelmét, megértését.

 capture 20211015 120931

A séta után az iskola salakos pályájánál, a MARCATO ütőegyüttes szórakoztatja az egybegyűlteket tábortűz mellett, s újra lehetőség lesz az SZM standjához járulni. A szülői munkaközösség bevételét iskolánk tanulóinak jutalmazására szánja.

 

A programokhoz jó szórakozást, számos közös élményt kívánunk!

 

Köszönjük a iskolánk diákönkormányzatának, szülői közösségének, kollégáinknak a szervezésben való aktív közreműködést, a környék lakóinak türelmét, megértését!

 

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.