VÁROSUNK
mtksz-allas

199345227 325453365690448 3458100309349301725 n

Hetedik osztályosok számára indított játékos vetélkedőt a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnmegelőzési Osztálya azzal a céllal, hogy felhívja a diákok figyelmét arra, hogy a 14. életévük betöltésével a törvény szemében felelősségük is megváltozik. Büntetendő cselekedeteik eljárást vonhatnak maguk után, könnyen válik egy-egy diákcsíny bűncselekménnyé.

 

 

Iskolánkat a 7.c osztály képviselte. Havonta egy – összesen négy – bűnmegelőzéssel kapcsolatos feladatlapot kellett megoldaniuk. A feladatok helyes megoldásához több esetben kisebb-nagyobb kutatómunkára volt szükség, így a megoldás során hasznos bűnmegelőzési ismeretek birtokába jutottak, játékosan tanulhattak.

 

Eredményük alapján bejutottak a megyei megmérettetésre, ahol 6 csapat: szennai, siófoki, marcali, fonyódi, csurgói és barcsi bizonyíthatta tudását. A Desedán, a Fekete István Látogatóközpontnál jún. 10-én rendezett vetélkedőt megnyerte iskolánk 7. c-s csapata:

 

199448122 325453355690449 3372512964761025234 n

Bohár Bálint, Bohár Marcell, Gadányi Márk.

 

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.