VÁROSUNK
mtksz-allas

 18 lead

A 2020/2021-es tanévben is meghirdette egyesületünk rajzpályázatát. Az idei évben képeslapot kellett készíteni Marcaliról. A vírushelyzet ellenére is 5 iskola 112 tanulója készített pályamunkát.

 

 

A zsűrinek nagyon nehéz dolga volt, hiszen nagyon színvonalas munkák születtek. Több helyezés és különdíj is kiosztásra kerül, 21 alkotás részesül jutalomban. Az eredményhirdetésre és a jutalmak kiosztására hamarosan sor kerül. A diákoktól és pedagógusoktól kis türelmet kérünk, a járványügyi korlátozások figyelembevételével keressük a megfelelő időpontot .

 

Ezúton szeretnénk kifejezni köszönetünket a tanulóknak, hogy ilyen körülmények között is részt vettek a pályázaton; a pedagógusoknak, hogy tanítványaikat ösztönözték a pályamunkák elkészítésére és a szülőknek, hogy támogatták gyermekeiket a nagyon szép rajzok elkészítésében.

 

Csatolva néhány képeslap terv látható. Hamarosan valamennyi pályamunka megtekinthető lesz! (az elektronikus feldolgozás nem adja vissza az élénk színeket, ezért külön érdemes lesz a tárlatot is megtekinteni!!!)

 

A galériához kattintson a képre!

 

A galériához kattintson a képre!

 

A galériához kattintson a képre!

 

 

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.