VÁROSUNK

kolteszet 780x450

1964 óta, április 11-én ünnepeljük a magyar költészet napját, József Attila születésnapjához kötődően.

 

 

A marcali művelődési központ több helyszínen, a magyar költészethez kapcsolódó tartalmakkal szeretné emlékezetessé tenni a vers ünnepét.

 

Április 9, 10 és 11-én innovatív eseményként Verskereső/ Verstaláló programra várjuk a szabadtéren sétálókat. Városunkban több helyszínen helyezzük el majd a magyar költők verseit, olyanokat, amelyek nemcsak a felnőtteknek, hanem a gyerekeknek is szólnak. A verseket haza lehet vinni, a három nap alatt pedig mindig más-más költemény várja majd a megtalálóját. Reméljük a versek olvasása közben többen kedvet kapnak arra, hogy otthon is elővegyenek egy-egy verses kötetet.

 

Április 11-én az elmúlt évekhez hasonlóan, de új tematikával, honlapunkon a muvhaz-marcali.hu -n , közösségi oldalunkon és a médiában #netverssel tisztelgünk a költészet napja előtt, amelyet marcaliak mondanak el.

 

Online Kultúrszemle válogatásunkban az elmúlt évek versünnephez kapcsolódó eseményeire tekintünk vissza, a Künzelsau téren látható Kultúrablakunk pedig a verselő április szellemében várja majd az arra látogatókat!

 

Tartsanak velünk a vers ünnepén is!

Verstaláló

 

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

covid

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.