SPORT

foci lead

A vírushelyzet általi szigorítások kapcsán a Marcali Városi Futball Club elnöksége nevében a következő állásfoglalásról tájékoztatlak Titeket/Önöket:

 

 

Miután minden hivatalos MLSZ határozat és eljárásrend, szabályozások beérkeztek hozzánk, így ezek tudatában a Marcali VFC sportegyesület elnöksége a következőképp határozott:

 

Magyarország Kormányának hétfői, a vírus elleni védekezést szolgáló szigorító intézkedések kihirdetését követően egyesületünk minden utánpótlás korosztályban, illetve a felnőtt korosztályban is határozatlan időre felfüggesztette az edzések megtartását.

 

A kormányrendelet megjelenését követően azonban a Magyar Labdarúgó Szövetség a tegnapi napon mégis a bajnokságok folytatásáról döntött, igaz, egyidejűleg a halasztások engedélyezésével, higiéniás és egyéb szabályok betatása mellett megadta az önkéntes folytatás választásának lehetőségét.

 

Ez azt jelenti, hogy az egyesületek maguk dönthetik el azt, hogy játszanak vagy későbbre (korlátozás nélkül, akár tavaszra) halasztják mérkőzésüket, illetve a szigorú egészségügyi előírások betartásával szerveznek e csapatedzéseket vagy sem.

 

Mindezek tudatában, a szabályozásoknak való megfelelés megvizsgálásával, de mindezek előtt gyermekeink, játékosaink, családjaik, szurkolóink, kollegáink egészségét szem előtt tartva, a mielőbbi problémamentes, egészséges találkozásba bízva a Marcali Városi Futball Club elnöksége Marcali Város Polgármesterével egyeztetve a mai napon egyhangúlag a 2020/2021-es évad őszi szezonjából hátralévő, összesen 4 bajnoki mérkőzésének elhalasztása, a Bozsik tornák elhalasztása, illetve minden korosztályban határozatlan ideig, de minimum 30 napig az edzések felfüggesztése mellett (U16, U19, felnőtt korosztályban) döntött.

 

Úgy véljük, hogy felelős vezetőként, szülőként kötelességünk jelen időszakban klubunk tagjait, gyermekeinket, játékosainkat és rajtuk keresztül családtagjaikat, szurkolóinkat megóvni.

 

A vírussal való fertőződés kockázatát ilyen módon is csökkenteni.

Ezúton kívánunk mindenkinek kitartást és legfőbbképpen jó egészséget!!!

A mielőbbi folytatásban bízva Vigyázzunk egymásra!

Hajrá Marcali!

 

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.