KÖZELBEN
mtksz-allas

DSCF9602

December másodikától hatodikáig iskolánkban egészséghetet tartottunk. A programok célja, tanulóink egészséges életmódra nevelése, valamint az egészséges táplálkozás fontosságának hangsúlyozása volt, kiegészítve és megerősítve a tananyagtartalmak kötelező elemeit is.

A rendezvényt iskolánk majorette csoportja nyitotta meg, amely az idei tanévben alakult, Tolnai László Ferencné tanárnő vezetésével. Nagy sikere volt a pom-pomos lányok táncos műsorának! Ezt követően a tanár-diák röplabda mérkőzés izgalmas pillanatai következtek.

A hét programjai között szerepelt még: felsős leány kézilabda- és fiú labdarúgó bajnokság, alsós játékos vetélkedő is. A helyi védőnői szolgálat közreműködött a szenvedélybetegségek megelőzése érdekében tartott prevenciós munkában, a programok szervezésében, a helyes konfliktuskezelés, stressz levezetési technikák ismertetésében, a dohányzás ártalmairól szóló előadásokban. Élményközpontúság, interaktivitás jellemezte az egészséges táplálkozásról szóló ismertetők szervezését is.

Az egészséghéten tartott bajnokságok eredményei:
Tanár-diák röplabda mérkőzés:
I. 8. osztály II. Tanárok

Kézilabda:
I. 8.osztály II. 7.osztály III. 6. osztály IV. 5. osztály

Gólkirálynő kézilabdában:
Simon Szimonetta 8.osztályos tanuló.

Labdarúgás:
1. 8.osztály 2. 7.osztály 3. 6. osztály 4. 5. osztály

Gólkirály labdarúgásban: Szabó Péter 8. osztályos tanuló.

A sportversenyek résztvevői gyümölcsöt kaptak, az első helyezettek jutalma oklevél és egy tartalmas gyümölcskosár volt, melyet a fő szervezőktől, Tolnai László Ferencné és Baráth Tamás testnevelés szakos kollégáktól vehettek át.

Az egészségnapok megszervezésében tartott mozgásprogramok, örömteli élményt nyújtottak valamennyi résztvevőnek, hiszen vidámak, játékosak, érdekesek voltak.


Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/marcaliportal/public_html/galeriak/2013/2013-12-08-03-58-04
 
Navigáció a nyilakkal lehetséges, illetve a galéria automatikusan töltődik a lejátszás gombra kattintva. Nagyobb méret jobb egérgomb ... megnyitás új lapon.

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.