VÁROSUNK

mini DSCN7551

2020. július 29-én a Marcali Bajtársi Egyesület nyitott klubnapot tartott a Civil Szervezetek Házában.

 

 

Szentes István egyesületi elnök tájékoztatta a tagságot az első félévben végrehajtott feladatokról, a koronavírus járvány miatt elmaradt programokról.

 

Vázolta az elkövetkező fél év betervezett rendezvényeit, köztük a Marcali Bajtársi Egyesület és a Szlovén Tisztek Lendvai Területi Szervezete együttműködésének 25. évfordulója tiszteletére szervezett ünnepség részleteit. Ezután szólt az egyesületünk megalakulásának 30. évfordulójára, december 19-re tervezett ünnepségünkről.

 

A klubnap második részében a Bajtársi Egyesületek Országos Szövetsége által meghirdetett “30 év - 30 emlék” alkotóművészeti pályázat indulói és különdíjasa /Bognár György - vers, Balaskó Ferenc - fafaragás, Kőrösi András - videó film / mutatták be pályázatukat a közösség tagjainak.

 

A galériához kattintson a képre!

 

 

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

covid

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.