VÁROSUNK

kép 11

„Ha az ünnep elérkezik, akkor ünnepelj egészen…. Az ünnep a különbözés. Az ünnep a mély és varázsos rendhagyás. Az ünnep az élet rangja, felsőbb értelme. Készülj föl reá, testben és lélekben. Az élet elhoz másféle, láthatatlan ünnepeket is. Ilyenkor felejts el mindent, figyelj az ünnepre."

 

 

Márai Sándor szavaival köszöntöttük diákjainkat a december 20-i karácsonyi műsorunkon. A műsorban két darabot láthatott a közönség a színjáték tanszakos növendékek előadásában, melyben közreműködtek még az 5.c osztály tanulói, akik karácsonyi dalokat adtak elő Nagyné Réti Ildikó vezényletével. Műsorunk zárásaként a festészet tanszakos tanulók munkáiból, Nadrai Beáta tanárnő által készített összeállítást tekintettük meg.

 

Az ünnep közeledtével egy rövid időre kiszakadtunk a tanórák zajából, hátra hagytuk az óraközi szünetek nyüzsgését, és átadtuk magunkat az ünnepnek, az ünnepvárás varázslatának.

 

A fényképeket Niklainé Szencz Virág készítette.

 

A galériához kattintson a képre!

 

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Lergel

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.