VÁROSUNK

IMG 0204 lead

16-án pénteken került megtartásra a VII. Marcali Műszaki katonák találkozója. A találkozó résztvevőit köszöntötte városunk polgármestere Dr Sütő László. Röviden tájékoztatta a megjelenteket a város életéről.

 

 

Az alakulat elsődlegesen a 2. világháború aknásított területeinek felszámolásával kezdett a körzetünkben. A határvédelem erődítéseinek építése mellett kivette részét az ország árvízvédelmében is. A találkozó keretében koszorút helyeztek el a laktanya egykori területén lévő emléktáblánál és kopjafánál.

 

Az ebéd előtti köszöntő - Kondor Lajos nyá.alez. parancsnok - előtt a Bajtársi egyesület dalárdájának énekesei szórakoztatták a jelenlévőket. A jó hangulatú beszélgetés végén megbeszélték az újabb találkozó idejét. Találkozunk két év múlva.

 

A galériához kattintson a képre!

 

A galériához kattintson a képre!

 

A galériához kattintson a képre!

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.