VÁROSUNK

mini DSCN0867

Június 15-én, szombaton tartotta a Marcali az Otthonunk Egyesület a hagyományos, minden évben megrendezésre kerülő és sokak által várt “Családi-baráti piknikjét.”

 

A helyszíne ismét változott, most a festői szépségű Arad-pusztai horgásztó és a környező erdős-ligetes terület volt. A nagyon meleg, kánikulai időjárás többeket távolmaradásra késztetett, de akik eljöttünk különleges élményben volt részünk.

 

09.45 órakor kezdődött a rendezvény, de a négy főzőcsapat jóval ezelőtt elkezdte a munkát. Kiss Lajos az egyesület elnöke köszöntötte a megjelenteket, ismertette a programot, majd megnyitotta a rendezvényt. A családi pikniken ismét jelen volt a Szlovén Tisztek Lendvai Területi Szervezetének 5 fős küldöttsége, akik különleges ízesítésű finom ebéddel lepték meg az egyesület tagjait.

 

Rögtön a megnyitó után megkezdődött a nagy érdeklődéssel várt horgász verseny, ahol nem születtek kiemelkedő eredmények, a halaknak is melegük volt a kánikulai órákban. Több csoportban indultak útnak a kirándulók, felfedezve a környező táj szépségét, növény és állatvilágát. A gyermekek programjáról sem feledkeztünk el, velük Mozsárné Kutor Veronika foglalkozott.

 

A horgászverseny végeredménye:

 

Felnőtteknél:

 

I. helyezett: Németh László
II. helyezett: Orsós János
III. helyezett: Laczkó Ferenc
A “Legnagyobb hal” kategória győztese szintén Laczkó Ferenc lett.


Az ifjúságiaknál I. helyezést ért el ifj. Bödő Lajos és érdemelte meg a győztesnek járó serleget.

 

A főzőcsapatoknál nem hirdettünk versenyt, mind a négyen nagyon ízletes, kiváló ebédet főztek . A nagyon meleg idő miatt is minden elismerést megérdemelnek! A csapataink főszakácsai: Bognár György, Fekete Lajos, Mester József, a szlovéneknél: Borisz Budin volt. Az egyesületünk hölgy tagjai különböző süteményekkel, pogácsákkal lepték meg a jelenlévőket.

 

Az egyesületünk elnöksége ezúttal is köszönetet mond támogatóinak: Industrie Elektrik kft. Marcali Kenyérgyár, Marcali Agro kft. /Varga László/, Nemes Endre vállalkozó, Horváth László vállalkozó, Dr. Sütő László polgármester, MOTTE önkormányzati képviselők, Domonkos Árpád vállalkozó, Meiszterics János vállalkozó.

 

A galériához kattintson a képre!

 

A galériához kattintson a képre!

 

A galériához kattintson a képre!

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Lergel

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.