VÁROSUNK

DSCF6131 lead

A siófoki Plázs VIP teraszán megrendezett ünnepségen a Marcali Szakgimnázium és Szakközépiskola részéről Horváth Bálint ipari gépész tanuló és Tálosné Ujságh Zsuzsanna magyar-történelem szakos tanár kapott kitüntetést.

 

- A mi erőnk a tudásban rejlik. A Balaton, mint egységes földrajzi, társadalmi és gazdasági régió méltán tartozik az ország legfontosabb területei közé. Ennek az ígéretes környezetnek a gyarapodásához járulunk hozzá azzal a tudással, amit a Siófoki Szakképzési Centrum iskolái adnak. Ahogy alapfilozófiánkat is megfogalmaztuk: tudást viszünk a jövőbe, az év minden pillanatában - mondta el köszöntőjében Szamosi Lóránt, a Siófoki Szakképzési Centrum kancellárja.

 

Horváth Péter főigazgató is köszönetet mondott a diákoknak és a pedagógusoknak az idei tanévben nyújtott kiemelkedő munkájukért. A díjátadó ünnepség keretében a példamutató szorgalommal rendelkező kitűnő tanulókat, a versenyeken kimagasló eredményt elért diákokat és a kiemelkedő közösségi munkát végző fiatalokat a centrum vezetése az intézmény legmagasabb fokú elismerésével, a Siófoki Szakképzési Centrum Kiváló Tanulója oklevéllel jutalmazta.

 

Díjazták azokat a tanárokat is, akik szakmai munkájukkal, pedagógiai tevékenységükkel és emberi példamutatásukkal segítették a fiatalokat céljaik elérésében. Ők a Siófoki Szakképzési Centrum Kiváló Pedagógusa oklevelet vehették át.

 

Iskolánkból díjat kapott Horváth Bálint ipari gépész tanuló, akinek tanulmányi eredménye három éven keresztül jeles volt. Magatartása, közösségi munkája példaértékű. Tanáraival és társaival tisztelettudó, segítőkész. Gyakorlati munkahelyén szorgalmas és törekvő. A szakma kiváló tanulója versenyen elért eredménye alapján a komplex írásbeli tevékenység alól jeles érdemjeggyel mentesült. Szakmai tevékenysége mellett az iskolai műsorok, rendezvények rendszeres szereplője. A szakmunkás bizonyítvány megszerzése után továbbra is az intézményben folytatja tanulmányait, az érettségi megszerzése a célja.

 

Kiváló Pedagógus oklevéllel jutalmazták Tálosné Ujságh Zsuzsannát, a Marcali Szakgimnázium és Szakközépiskola magyar-történelem szakos tanárát. Mindennapi munkája során folyamatos megújulásra képes. Egyaránt törekszik jó kapcsolatot kialakítani diákkal, kollégával, szülővel. Nagy munkabírás jellemzi, lelkesen és örömmel vesz részt az iskolai és az iskolán kívüli programokban. Számos rendezvény szervezésében kulcsszerepet vállal. Évek óta osztályfőnök, a fegyelmi bizottság tagja és az iskola alapítványának kuratóriumi tagja. Édesapja révén pedagógus vénát örökölt, amely személyiségét és mindennapjait folyamatosan meghatározza. Hozzáállásával példát mutat kollégáinak és diákjainak.

 

Gratulálunk a díjazottaknak!

 

A galériához kattintson a képre!

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Lergel

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.