VÁROSUNK

DSCN0448 lead

Nemcsak a mosolygós áprilisi tavasz, hanem a Mikszáth Iskola is örömmel várta a leendő első osztályosokat, szüleiket, s az óvó néniket. A három első osztályban megtapasztalhatták az érdeklődők, hogy mit is jelent iskolásnak lenni.

 

Lelkesen kapcsolódtak be a tanulás folyamatába. Érdeklődéssel figyelték a már korosabbak ténykedéseit, játszottak, mókáztak. Ezután a délutáni klubok mutatkoztak be. Az alsósok közös éneklésre, mozgásra csábították a jövőbeli iskolatársaikat.

 

Köszönjük a szülőknek, óvó néniknek, hogy elfogadták meghívásunkat, s bízunk abban, hogy kellemes emlékekkel gazdagodtak a délelőtt folyamán. Köszönetünket fejezzük ki iskolánk Diákönkormányzatának, hogy a szereplő gyerekeknek kis aprósággal kedveskedtek, illetve a 4. osztályosoknak, s tanítóiknak, hogy az ovisok boldogan szaladgálhattak, s játszhattak az általuk készített ajándékokkal.

 

A galériához kattintson a képre!

 

A galériához kattintson a képre!

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

covid

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.