VÁROSUNK

received 1974291182678178

A nemrég megalakult Civilek az állatokért Egyesületünk 2019.02.08. - án A Marcali Tesco jóvoltából gyűjtést szervezett a gondozásunk alatt álló kidobott, bántalmazott állatok javára.

 

A teljesen hétköznapi emberekből álló csapatunk eddig önerőből finanszírozta a mentéseket, de a megsokszorozódott gazdátlan állatok mennyisége és a bejelentések száma miatt úgy döntöttünk hogy jól összeszokott csapatunk Egyesületként folytatja tovább. Így lehetőséget kaptunk arra, hogy elfogadhassunk anyagi és tárgyi támogatást, ami nagyban segítheti munkánkat.

 

Elsőként a Marcali Tesco áruházat célozzuk meg és az igazgató Úr azonnal igent mondott és támogatta az elképzeléseinket.Így jöhetett létre ez a kivételesen sikeres nap.Az emberek jó szívvel adakoztak, rengeteg állateledel gyűlt össze ami óriási segítség nekünk.

 

Ezúton szeretnénk megköszönni az emberek nagylelkűségét és a Marcali Tesco dolgozóinak segítségét.

 

A galériához kattintson a képre!

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.