VÁROSUNK

noszy kari 04

A szünet előtti utolsó tanítási nap délelőttjén rendeztük meg hagyományos karácsonyi műsorunkat iskolánk feldíszített tornatermében. Először az alsó tagozatos, majd a felső tagozatos tanulók tekinthették meg a színjáték tanszakos tanulók műsorát, melynek központi témája a szeretet, az ajándékozás volt.

 

A műsorban közreműködött iskolánk énekkara Kiss Beáta tanárnő vezetésével és Lauer Péter közreműködésével, szólót énekelt Térdig Viktória tanuló. Műsorunk zárásaként a festészet tanszakos tanulók munkáiból Nadrai Beáta tanárnő által készített összeállítást tekintettük meg. A műsorról a képeket Niklainé Szencz Virág készítette.

 

A galériához kattintson a képre!

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.