VÁROSUNK

Zrínyi3

Évek óta nagyon népszerű az általános és a középiskolások körében a Zrínyi Ilona Matematikaverseny. Idén sem volt ez másképp. 2018. február 16-án tartottuk a Marcali Noszlopy Gáspár Általános és Alapfokú Művészeti Iskolában a megyei fordulót.

 

Körzetünkből kilenc általános és egy középiskola diákjai, összesen 186-an oldották meg iskolánkban a versenyfeladatokat. A megyei eredményhirdetést, melyen a legjobban szereplő diákok és felkészítő tanáraik vehettek részt, március 3-án rendezték meg Kaposváron.

Zrínyi1

Iskolánkból Bresztovszky László 7.c osztályos tanuló megyei hatodik, Bali Bálint 6.c osztályos tanuló pedig megyei második helyezést ért el, mindössze 4 ponttal lemaradva az első helyezettől. Felkészítő tanáraik: Fülöp Beáta és Bohár Zsófia voltak.

 

Zrínyi2

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.