VÁROSUNK

IMG 7756

A Marcali Noszlopy Gáspár Általános és Alapfokú Művészeti Iskola székhelyintézményének Szülői Munkaközössége és a Marcali Noszlopy Gáspár Alapítvány nevében tisztelettel megköszönjük a 2018 évi NOSZLOPY BÁL sikeres megrendezéséhez nyújtott segítségüket!

 

Hálásak vagyunk mindazoknak, akik a támogató-, illetve belépő jegyek megvásárlásával, értékes tombola nyeremények felajánlásával és pénzbeli adományukkal támogatták rendezvényünket!

 

Köszönjük a tombolasorsolás fődíjait
a MEDICINA Hungariqum Kft-nek és a VIDEOTON Elektro-PLAST Kft- nek!

 

További maximális köszönet illeti a szervezésben, előkészítésben és lebonyolításban végzett lelkiismeretes munkájáért a Szülői Munkaközösség tagjait, külön kiemelve az elnökség tagjait és hozzátartozóit, összekötő pedagógusait és alapítványunk tagjait! Köszönjük szülőtársainktól, az iskola vezetőségétől, pedagógusaitól és dolgozóitól, illetve a MOK- GYÉK dolgozóitól kapott segítséget!

 

A gyönyörű terem- és asztaldekoráció megtervezése és kivitelezése idén is OLÁH KRISZTINA ANNA szülőtársunk érdeme!

 

A megnyitó színvonalas produkcióit iskolánk néptánc tanszak „Pántlika” és „Kaláris” közös csoportjának, illetve a színjáték tanszak diákjainak előadásában élvezhettük. A kiállított vidám rajzokat a festészet tanszak gyermekei készítették. Minden kisdiákot és felkészítőiket is köszönet illeti!

 

Főtámogatóink:

 

MALI ISTVÁN, FŐNIX ZENEKAR, INDUSTRIE Elektrik Kft, ZIEHL-ABEGG KFT.

 

További partnereink, segítőink és támogatóink:

Aranyhal Horgászbolt Kéthely, Balatoni Hajózási Zrt- Fehér András, Barcsi Csaba, Bartis Gold 2000 Kft, Besenczki- Horváth Tímea, Bódis Brigitta kozmetikus, Buna Tabak- Buna Gábor, Csicskó Ákos, Dóra Barkács, EURÓPA PÉK Kft, „Építők szigete” Hosszú József, Gyöngy-ház, Fándli Péter, Fincsi Hús Kft, Genux Divatáru, GREEN TYRE Zrt- Kiss Eszter, Ginkgo Faiskola, Györe Helén, Harmath Borászat- Kéthely, Holland Bútor, Huszár József, Huszár Tímea- virágbolt Kéthely, Kampó Horgászbolt, Kéthely SE, Kézművesek Boltja, Kissné Horváth Hajnalka, Kissné Kajdács Andrea, Klenóczki Norbert, Komlódiné Szabó Nikoletta, Kottán Cukrászda, Kovács Antal- autósbolt, Kovács Krisztián, Kovács Fotó, Kőszegi Zsanett, K&H Biztosító Zrt (Borosán Gáborné), Lanocar autóalkatrész és szerviz, Lilla biokozmetika- Kéthely, Magyar Posta Zrt- Marcali, Luky Market- Kéthely, Magyar Vöröskereszt Somogy Megyei Szervezete Marcali Területe, Marcali Közös Önkormányzati Hivatal, Marcali Kulturális Korzó, Marcali és Térsége Közszolgáltató Kft- Krajczár Ibolya, Marcali Városi Múzeum, Marcali Városi Fürdő és Szabadidő központ, Marylla Kft, Méteráru, rövidáru szaküzlet- Molnár Tamás Meiszterics János, MELKA Elektronika- Szabó Attila, Mini Vitál, Nagy Andrásné, Nagyné Gájer Orsolya, Nagykanizsai Pékség Kft, Nemes Endre, Nemes Optika, Németh Anikó és a 8.c osztály, Niklainé Szencz Virág, Niklai Zsolt vállalkozó, Nikula Kőfaragó Műhely, Nikula András, Nikula András Csaba, Nyári ABC- Balatonfenyves, OTP Bank Marcali Fiókja, Pintér autósbolt és szerviz, Pintér Béla személyi edző, RED LIPS, Reload Testkultúra Stúdió- Bognár Mónika, Rózsahegyi Kft- Euro sarok, Sabján Vera, Saubermacher, SOMI Játékbolt, Somogyvári Optika, Sole- Mizó Zrt, Spilák kisgép- Dózsa Gy. u., Stáb Zsuzsanna manikűr és lakkozás, Strómajer Katalin- Motoralkatrész üzlet, Szabó Bormanufaktúra- Kéthely, Szaka Zsolt, Széchenyi Zsigmond Mezőgazdasági Szakképző Iskola, Szilvás Gym/ Fitness, TEKLA festékbolt, Tóth Trans 89’ Kft, Tom Market, Tomisa Csaba autósbolt és szerviz, Turul Gyógyszertár- Balatonfenyves, Varga László, Victoria Sport, Vörös Építőipari Kft

 

Nagylelkűségükért hálásak vagyunk!

 

A bál bevételét iskolánk tanulói javára fordítjuk!

 

A galériához kattintson a képre!

 

A galériához kattintson a képre!

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.