SPORT

20181021630

2018. 10. 21-én, vasárnap rendezték meg Budapesten az Atlétika Ügyességi-, és Váltófutó Csapatbajnokság Diákolimpia V-VI. korcsoportos/középiskolás/ országos döntőjét.

 

A Berzsenyi Gimnázium leány távolugró csapata meghívást kapott az ország legjobb 12 együttese közé, ahol a 9. helyen sikerült végezniük. A csapat tagjai: Borbély Bori, Huszár Henrietta, Németh Zsóka, Rácz Janka, Senoha Kitti. Az időjárás nem fogadott a kegyeibe bennünket /12 fok, eső/, így a megyei átlagunktól kicsit elmaradtunk.

 

20181021628

Iskolánk sporttörténetében 33 éve fordult elő, hogy távolugró csapatunk országos döntőbe jutott, akkor még csapattagként az iskola diákja voltam. Köszönöm a lányoknak, hogy edzőjükként is részese lehettem ennek az élménynek.

 

A felkészülési körülményeink /Latinka pálya poros, egyenletlen távolugró nekifutója, mely balesetveszélyes, gimnáziumunk atlétika udvara, melyről lassan eltűnik a salak/ korántsem mondhatóak ideálisnak, de bízunk benne, hogy egyszer valóban felújítják városunk atlétika pályáját.

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.