KÖZELBEN

 DSC7259

Ezt bizonyítja, hogy az idén ősszel, Piliscsabán megrendezésre kerülő dr. Szepessy László Erdészeti Gépészversenyen tanulóink, a Pilisi Parkerdő különdíját hozták el gallyazásban Czekmeiszter Zsolt, és döntésben Tóth Adrián.

 

A résztvevő 9 csapat közül a mieink mellett csak egy erdészeti szakmunkás csapat volt, a másik hét csapat az iskolák erdésztechnikusaiból tevődött össze. A csapatversenyben számot kellett adni fafajfelismerésből, gépszerkezetek felismeréséből, az erdészeti munka lépéseiből, majd az elméletet a gyakorlat követte. A versenynek mindig nagy a tétje, hiszen ez a verseny az előszobája az Európabajnokságnak, amelyet idén Portugália rendezett.

 

Iskolánk csapatát a 11. B osztályos erdészeti szakmunkás tanulók alkották: Czekmeiszter Zsolt, Lukovics Alex, Tóth Adrián. Felkészítőik Matakovics István és Vasas Csaba szakoktatók voltak.

 

Eredményeik: csapatban és összesített gyakorlatban a 4. helyezést érték el a fiúk, egyében a 5., 6., és 23. helyet birtokolták. Emellett nagyszerű eredmény volt a két különdíj! Gratulálunk mind a versenyzőknek, mind pedig a felkészítőknek a kiváló eredményekhez!

 

 DSC7280

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.