Kezdőlap

SDC18280Október hónaptól lehetőség nyílt néptánc oktatásra, melyet a Dobó István Általános Iskola balatonszentgyörgyi Margaréta Óvodájában tart Koltai Beáta néptáncpedagógus. November hónaptól óvodánkban játékosan az angol nyelvvel ismerkedhetnek a gyermekek, Klári néni segítségével. Az új évben a Magyar Kultúra Napja alkalmából vers- és mesemondó versenyt rendeztünk óvodánkban. Kicsik és nagyok otthoni felkészüléssel bátran álltak ki társaik és szüleik elé. Természetesen jutalom sem maradt el, Irénke néni és Erzsi néni nyugdíjas óvónénik „zsűrizése" jóvoltából.

Február 15-én tartott szülői értekezletünkre a marcali Egységes Pedagógiai Szakszolgálattól Lakiné Simon Beáta tartott egy nagyon tartalmas és színvonalas előadást az iskolaérettségről, melyet az érdeklődő szülők szívesen hallgattak.

Továbbra is folytatódik az úszásoktatás, melyet a kistérség által a Marcali Városi Fürdő biztosít.

Február 17-én farsangi mulatságot tartottunk egyéni ötletes jelmezekben. Volt eszem-iszom, dínom-dánom, játékos versengés, majdb„elűztük a telet", kisze báb elégetésével.

Készülődvén a tavaszra, virágmagokat ültettünk, melyeket naponta gondozunk gyermekeinkkel. Jelenleg készülődünk a faluban megrendezendő március 15-i műsorra.

További, óvodánk téli eseményein készült képeket tekinthetnek meg ITT!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.