SPORT

20180113478

Szombaton Balatonkenesén játszotta U 12-es kosárlabda csapatunk a 4. forduló mérkőzéseit. A téli szünidő miatti kihagyás meglátszott a fiúkon, nagyon nehezen lendültek játékba.

Az első meccsen a Siófoki KE elleni sikertelen ziccerek megbosszulták magukat, így az ellenfelünk a harmadik negyedben már 10 ponttal is vezetett. A srácok azonban nem adták fel, megfordították a mérkőzést, és nyolc ponttal sikerült nyernünk.

A második összecsapáson a Balatonkenese ellen már végig vezetve nyertünk, bár itt is nehezen indult a küzdelem. A félidei egy pontos vezetést az utolsó negyedben tudtuk meggyőző, 13 pontos különbséggé növelni.

Örültem annak, hogy nem vette el a fiúk kedvét a kezdeti nehézség, hanem tudtak küzdeni egymásért, a csapatért. Tamasián Bernát a sérült ujjával is vállalta a mérkőzést, és az eddigi pontgyárosaink mellé/Pusztai Levente, Szi-Miklós Zalán/ újabbak is csatlakoztak: Nagy Bence, Börczi Barnabás és Horváth Zsolt is kitettek magukért, de főként a csapatért.

Siófoki KE-Marcali Szürkefarkasok 41:49 /10:11, 14:9, 14:14, 3:15/

Pusztai L.13, Szi-Miklós Z. 11, Nagy B. 11, Horváth Zs. 5, Tamasián B. 1, Szilágyi B., Börczi B. 5, Mányi K. 1, Paár B. 2, Kovács L., Földényi K.

Marcali Szürkefarkasok-FAK Balatoni Polipok/Balatonkenese/ 65:52 /14:13, 15:15, 16:13, 20:11/

Pusztai L.15, Szi-Miklós Z. 12, Börczi B. 12, Horváth Zs. 6, Tamasián B. 7, Szilágyi B., Nagy B. 6, Mányi K. 4, Paár B. 1, Kovács L., Földényi K. 2

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!

Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.