SPORT

DSC 0208

Ma délután az ifi és a serdülő bajnokság jelenlegi - gyanítom a szezon végén is – listavezető csapata a Győri Audi KC leányai látogattak el Marcali Városi Sportcsarnokba.

Szántó Angéla:

Serdülő: Marcali VSZSE - Győri Audi ETO KC II. 10-35 (4-18)

A mai mérkőzésen sok hibával játszottunk, amit a Győr lerohanás gólokkal büntetett. Azt gondolom, hogy fiatal játékosaim túlságosan tisztelték az ellenfelet, emiatt bátortalanok voltunk támadásban, védekezésben pedig nem "haraptunk" eléggé. Sajnos ma nem ment a hétméteresek értékesítése, ami hiányzott a végelszámolásnál. Viki betegséggel küszködött, de így is voltak védései. Fizikálisan szó szerint fölénk nőttek az ellenfél játékosai, nehezen birkóztunk meg ezzel az egész mérkőzés folyamán.

Góllövőink: Pfluger Amelita 3, Orsós Dzsenifer 2, Kovács Pálma, Borbély Bori, Kardos Janka, Hennel Bora, Jasek Dominika 1-1.

Többiek: Palacskó Zorka, Novák Viki, Horváth Kinga, Horváth Brigi, Hajdu Niki, Szilágyi Lilla, Kisgyura Száva, Gulyás Réka.

A galériához kattintson a képre!

Ifi: Marcali VSZSE - Győri Audi ETO KC III. 18-42 (7-22)

Ifi csapatunk a mai napon óriási tartásról tett tanúbizonyságot. A 10. percig jól tartottuk magunkat, a jobb erőkből álló Győr 6-4-re vezetett ekkor. Nem sokra rá Virág megsérült és már nem tudott visszatérni a pályára. Ez kicsit megzavarta a csapatot, amikor is elhúzott a Győr. Bizonytalanok voltunk támadásban, sok technikai hibát vétettünk, amit az ellenfél kihasznált. A második félidőben voltunk kettős emberhátrányban is, és egy-egy kisebb sérülés miatt a felállásunk többször változott. De ekkor sem adtuk fel, hajtottunk és eredményesebbek voltunk, mint az első félidőben. Szeli jól védett, a mezőnyösök pedig mindent megtettek azért, hogy a különbség csökkenjen.

Góllövőink: Megyeri Zsófi, Légrádi Emese, Németh Zsóka 4-4, Gaál Virág 3, Pfluger Amelita 2, Orsós Dzsenifer 1.

Többiek: Novák Viki, Hennel Bora, Kuti Meli, Zsiborács Niki, Szvoboda Szelina, Mészáros Saci.

A végeredmények ellenére büszke vagyok a játékosaimra, a tartásukra, küzdésükre!

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!

Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.